Çark caddesi İstiklal mah.Rasim Basiş iş merkezi no:273 kat:1
05537934193

Hakkımızda

Sakarya Çocuk ve Ergen Psikiyatrisi Enstitüsü

Hakkımda

  • Uzm. Dr. Şenay Kılınçel, 2004-2010 yılları arasında Tıp Fakültesi’ni başarıyla tamamlayarak tıp doktoru unvanını almıştır.
  • Temmuz 2012’de Uludağ Üniversitesi Tıp Fakültesi Çocuk ve Ergen Psikiyatri Anabilim Dalında araştırma görevlisi olarak çalışmaya başlamıştır.
    Asistanlık eğitimi sırasında, Ceu Salvador tarafından verilen “Çocuklarda ve Ergenlerde Bilişsel ve Davranışçı Terapi” eğitimini de tamamlayarak Avrupa Bilişsel ve Davranışçı Terapiler Derneği’nden (EABCT-European Association Behavioural and Cognitive Therapies) Çocuk ve Ergenlerde Bilişsel Davranışcı Terapi akreditasyon sertifikası almıştır.
  •  2016 yılında Uzmanlık Sınavını tamamlayarak, Çocuk ve Ergen Psikiyatri Uzmanı unvanını almıştır. Çocuk ve Ergen Psikiyatrisi uzmanı olarak mecburi hizmetini 2016-2018 yılları arasında Sakarya Üniversitesi Eğitim ve Araştırma Hastanesi’nde tamamlamıştır. Şubat 2019 itibariyle Sakarya Çocuk ve Ergen Psikiyatrisi Enstitüsünde hizmet vermektedir.
The servicemen’s readjustment act of 1944, better known as the gi bill of rights or the gi bill, made do my math homework for me generous provisions for sending the former solders to school.